Liga Koziołek - strona nieoficjalna

Strona klubowa

JESIEŃ 2012

Informacja

Naszą stronę najwygodniej przeglądać w przeglądarce Chrome z zainstalowaną wtyczką blokującą reklamy (pobrać można ją tutaj)

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
CRIME STORY - HORECA TEAM 2:4 FERREX POZNAŃ
PYRLANDIA 0:5 FERREX POZNAŃ
PYRLANDIA 0:5 GLOBAL SYSTEM
GLOBAL SYSTEM 9:4 FC BANA
PYRLANDIA 3:3 VARIO
CRIME STORY - HORECA TEAM 7:2 FC BANA
LSDĘBIEC 5:0 VARIO

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. FERREX POZNAŃ 42 bz
2. GLOBAL SYSTEM 34 bz
3. LSDĘBIEC 28 bz
4. CRIME STORY-HORECA TEAM 22 plus
5. FC BANA 21 minus
6. ŻNIWNA 2 8 bz
7. VARIO 4 bz
8. PYRLANDIA -4 bz

Buttony

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 75, wczoraj: 116
ogółem: 506 077

statystyki szczegółowe

Aktualno�ci

Poznaliśmy grupy Koziołek Cup!

  • autor: ligakoziolek, 2012-03-06 20:57

W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie turnieju Koziołek Cup 2012. W turnieju weźmie udział 12 zespołów podzielonych na 3 grupy.  

 

Mecze będą trwały 1x10 minut. Każda drużyna rozegra w turnieju minimum 4 mecze. Zwycięzcy grup oraz najlepsza drużyna z drugiego miejsca awansują bezpośrednio do ćwierćfinałów. Pozostałe zespoły zagrają w barażach (mecze od 19 do 22). Przed losowaniem podzieliliśmy drużyny na 4 koszyki według następującego klucza:
 
Koszyk 1 – drużyny Halowej Ligi Koziołek z miejsc od 1 do 3 (Ferrex, Global, LS Dębiec)
Koszyk 2 – drużyny Halowej Ligi Koziołek  z miejsc od 4 do 6 (Crime, Bana, Żniwna)
Koszyk 3 – drużyny, które występowały już w Lidze Koziołek (Duma Rosoła, El-Rad, Remes)
Koszyk 4 – nowe drużyny oraz 8 drużyna Halowej Ligi Koziołek (Chelsea Luboń, Cukiernia Jagódka, Pyrlandia)
 
W wyniku losowania dokonano podziału grup i ustalono następujący terminarz:
 
SOBOTA 10 MARCA 2012 ROKU:
 
FAZA GRUPOWA:
 
mecz nr 1) 10.00 Global System (A1) – Pyrlandia (A4)
2) 10.12 LS Dębiec (B1) – Chelsea Luboń (B4) 
3) 10.24 Ferrex Poznań (C1) – Cukiernia Jagódka (C4)
4) 10.36 El-Rad Reaktywacja (A3) – Crime Story Horeca Team (A2)
5) 10.48 Hotel Remes Opalenica (B3) – FC Bana (B2)
6) 11.00 Duma Rosoła (C3) – Żniwna 2 (C2) 
7) 11.12 El-Rad Reaktywacja – Global System
8) 11.24 Hotel Remes Opalenica – LS Dębiec
9) 11.36 Duma Rosoła – Ferrex Poznań
10) 11.48 Pyrlandia – Crime Story Horeca Team
11) 12.00 Chelsea Luboń – FC Bana
12) 12.12 Cukiernia Jagódka – Żniwna 2
13) 12.24 Global System – Crime Story Horeca Team
14) 12.36 LS Dębiec – FC Bana
15) 12.48 Ferrex Poznań – Żniwna 2
16) 13.00 Pyrlandia – El-Rad Reaktywacja
17) 13.12 Chelsea Luboń – Hotel Remes Opalenica
18) 13.24 Cukiernia Jagódka – Duma Rosoła
 
BARAŻE:
 
19) 13.36 II DRUŻYNA Z DRUGICH MIEJSC – III DRUŻYNA Z CZWARTYCH MIEJSC  
20) 13.48 III DRUŻYNA Z DRUGICH MIEJSC – II DRUŻYNA Z CZWARTYCH MIEJSC
21) 14.00 I DRUŻYNA Z TRZECICH MIEJSC – I DRUŻYNA Z CZWARTYCH MIEJSC
22) 14.12 II DRUŻYNA Z TRZECICH MIEJSC – III DRUŻYNA Z TRZECICH MIEJSC 
 
ĆWIERĆFINAŁY:
 
23) 14.24 I DRUŻYNA Z DRUGICH MIEJSC – ZWYCIĘZCA MECZU NR 19
24) 14.36 ZWYCIĘZCA GRUPY A – ZWYCIĘZCA MECZU NR 20
25) 14.48 ZWYCIĘZCA GRUPY B  - ZWYCIĘZCA MECZU NR 21 
26) 15.00 ZWYCIĘZCA GRUPY C – ZWYCIĘZCA MECZU NR 22
 
PÓŁFINAŁY:
 
27) 15.12 ZWYCIĘZCA MECZU NR 23 – ZWYCIĘZCA MECZU NR 24
28) 15.24 ZWYCIĘZCA MECZU NR 25 – ZWYCIĘZCA MECZU NR 26
 
MECZ O 3 MIEJSCE W TURNIEJU:
 
29) 15.36 PRZEGRANY MECZU NR 27 – PRZEGRANY MECZU NR 28
 
FINAŁ:
 
30) 15.48 ZWYCIĘZCA MECZU NR 27 – ZWYCIĘZCA MECZU NR 28
 
 
 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [476]
 

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.